Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Link to ObjectExecute action
Salta al contingut
14/04/2024 03:22:42

Idioma

Identificació

Pàgina inicial de l'Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Cercador global

Menú superior

Menú principal

Horaris i resultats de competició

Horaris i resultats de competició
dissabte 13 d’abril de 2024
Camp de Futbol Municipal Falguera
09.00 h Futbol Benjamí S10 Masculí
Peña Recreativa SF (C) - CD Fontsanta Fatjó (A)
 
10.00 h Futbol Infantil Femení
Peña Recreativa SF (B) - CF Terlenka Barcelonista (A)
 
11.30 h Futbol Aleví S11 Masculí
Peña Recreativa SF (B) - CF Martorell (C)
 
13.00 h Futbol Prebenjamí S8 Masculí
Peña Recreativa SF (A) - Penya Blaugrana Vallirana (A)
 
14.00 h Futbol Benjamí S9 Masculí
Peña Recreativa SF (B) - CE Òdena (A)
 
15.00 h Futbol Juvenil Femení
Peña Recreativa SF (A) - CF Igualada (C)
 
17.00 h Futbol Infantil Masculí
Peña Recreativa SF (D) - CF Martorell (D)
 
18.30 h Futbol Infantil Masculí
Peña Recreativa SF (E) - UD Vista Alegre (B)
 
20.00 h Futbol Cadet Masculí
Peña Recreativa SF (B) - FC Levante Las Planas (A)
 
Camp de Futbol Municipal Les Grases
10.00 h Camp 1 Futbol Benjamí S10 Masculí
Santfeliuenc FC (A) - Penya Barcelonista Sant Vicenç dels Horts (A)
 
10.00 h Camp 2 Futbol Aleví Masculí
Santfeliuenc FC (A) - CD Carmelo (A)
 
11.30 h Futbol Cadet Masculí
Santfeliuenc FC (B) - AC Colegio Alemán San Alberto (A)
 
13.00 h Futbol Juvenil Masculí
Santfeliuenc FC (B) - Peña Recreativa SF (C)
 
16.00 h Futbol Veterans Masculí
Penya Blanc Blava SF - Vilanova
 
18.30 h Futbol Juvenil Masculí
Santfeliuenc FC (A) - Fundació Privada AE Prat (A)
 
Complex Municipal de Piscines
De 15.00 h a 16.00 h
Waterpolo Cadet Masculí Club Natació SF (B) - GEIEG - CW Anglès
16.30 h Waterpolo Cadet Masculí
Club Natació SF - CN Mataró
 
20.55 h Waterpolo Absolut Masculí
Club Natació SF (B) - AESE (B)
 
Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro
09.00 h Pista 1 Bàsquet Infantil Masculí
52Moments CBS (Blau) - CB Sant Boi
 
09.00 h Pista 2 Bàsquet Mini Femení
Barça CBS (B) - UE Mataró
 
10.30 h Bàsquet Infantil Femení
Barça CBS - UE Mataró
 
15.45 h Bàsquet Júnior Femení
Barça CBS - Segle XXI
 
18.10 h Bàsquet Sènior Masculí
Pajarraco CBS - Albacete Basket
Partit de play-off d'ascens a la Lliga LEB OR
 
20.00 h Pista Bàsquet cadira de rodes Sènior Masculí
Barça UNES - Baloncesto Melilla
Partit de play-off d'ascens a 1a divisió
 
Pavelló Escolar Esportiu Escola Nadal
09.00 h Bàsquet Premini Masculí
52Moments CBS (Blau) - AE La Salle Manresa
 
10.30 h Bàsquet Premini Femení
52Moments CBS (A) - Sabadell sud CB
 
12.00 h Bàsquet Mini Masculí
52Moments CBS (Blau) - CE Maristes Sants Les Corts
 
13.30 h Bàsquet Infantil Femení
Barça CBS (Blau) - SA Súria
 
16.00 h Bàsquet Infantil Masculí
52Moments CBS - Sesé (B)
 
Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
09.00 h Pista 3 Handbol Benjamí Masculí
Club Handbol Sant Llorenç (Vermell) - Handbol Cooperativa Sant Boi
 
10.20 h Futbol sala Infantil Masculí
Futsal SF (B) - CFS Cornellà (B)
 
11.40 h Futbol sala Infantil Femení
Futsal SF (A) - FS Castellbisbal (B)
 
13.00 h Futbol sala Juvenil Masculí
Futsal SF (B) - FS Lopez Roca Gavà (B)
 
16.00 h Futbol sala Sènior Masculí
Futsal SF (B) - FS Sant Climent (A)
 
18.00 h Handbol Sènior Masculí
Club Handbol Sant Llorenç (Vermell) - CH Bordils (B)
 
19.45 h Handbol Sènior Femení
Club Handbol Sant Llorenç - Handbol Molins (B)
 
diumenge 14 d’abril de 2024
Camp de Futbol Municipal Falguera
09.00 h Camp 1 Futbol Aleví S12 Masculí
Peña Recreativa SF (D) - FC Sant Joan Despí San Pancracio (A)
 
09.00 h Camp 2 Futbol Aleví Femení
Peña Recreativa SF (A) - FC Atlètic Sant Just (A)
 
10.30 h Futbol Aleví S12 Masculí
Peña Recreativa SF (B) - UE Sitges (B)
 
12.00 h Camp 1 Futbol Benjamí S10 Masculí
Peña Recreativa SF (A) - CF Igualada (B)
 
12.00 h Camp 2 Futbol Benjamí S9 Masculí
Peña Recreativa SF (A) - Escola F Gavà (C)
 
13.30 h Futbol Infantil Masculí
Peña Recreativa SF (A) - FC Santboià (C)
 
16.00 h Futbol Amateur Masculí
Peña Recreativa SF (B) - FC Can Clota La Plana Can Cervera (B)
 
18.00 h Futbol Amateur Masculí
Penya Barcelonista SF (B) - UD Vista Alegre (C)
 
20.00 h Futbol Juvenil Masculí
Peña Recreativa SF (A) - CD Almeda (A)
 
Camp de Futbol Municipal Les Grases
09.30 h Camp 1 Futbol Aleví S12 Masculí
Santfeliuenc FC (A) - Peña Recreativa SF (C)
 
10.00 h Camp 2 Futbol Benjamí S9 Masculí
Santfeliuenc FC (A) - FC Santboià (A)
 
11.15 h Camp 1 Futbol inclusiu Masculí
Santfeliuenc FC - Terranegra
 
12.45 h Futbol Infantil Masculí
Santfeliuenc FC (B) - FC Atlètic Sant Just (E)
 
17.00 h Futbol Amateur Masculí
Santfeliuenc FC (B) - FC Santboià (B)
 
19.00 h Futbol Cadet Masculí
Santfeliuenc FC (A) - CE L'Hospitalet (D)
 
Complex Municipal de Piscines
10.30 h Waterpolo Juvenil Femení
Club Natació SF - CN Monjuic
 
12.00 h Waterpolo Juvenil Masculí
Club Natació SF - CN Poble Nou
 
Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro
09.00 h Pista 1 Bàsquet Mini Masculí
52Moments CBS - Sabadell sud CB
 
09.00 h Pista 2 Bàsquet Mini Femení
Barça CBS - Basket Almeda
 
10.30 h Bàsquet Infantil Femení
Barça CBS - Basket Almeda
 
12.15 h Bàsquet Preinfantil Femení
Barça CBS - Sommcasa Centre Catòlic L'H
 
16.00 h Bàsquet Júnior Masculí
52Moments CBS - CB IPSI (A)
 
18.00 h Bàsquet Sènior Femení
Barça CBS (B) - CB Balaguer (A)
 
19.45 h Bàsquet Sènior Femení
Barça CBS (Blau) - Joventut Les Corts (Groc)
 
Pavelló Escolar Esportiu Escola Nadal
09.00 h Bàsquet Premini Femení
52Moments CBS (B) - UB LLefià
 
10.30 h Bàsquet Mini Femení
Barça CBS (Blau) - JET Terrassa
 
16.00 h Bàsquet Cadet Femení
Barça CBS (Grana) - Joventut Les Corts (Groc)
 
17.45 h Bàsquet Infantil Femení
Barça CBS - CBT Salle Sant Pau
 
19.30 h Bàsquet Cadet Femení
Barça CBS - Joventut Badalona (B)
 
Pavelló Municipal d'Esports Andrey Xepkin
09.00 h Handbol Special Mixt
Club Handbol Sant Llorenç - Fundació Catalonia
 
10.00 h Handbol Aleví Femení
Club Handbol Sant Llorenç - Handbol Gavà (Blau)
 
11.00 h Handbol Infantil Masculí
Club Handbol Sant Llorenç (Vermell) - CH Palautordera (Verd)
 
12.15 h Handbol Infantil Masculí
Club Handbol Sant Llorenç (Negre) - CS Handbol Igualada
 
13.30 h Handbol Cadet Femení
Club Handbol Sant Llorenç - CH Vilamajor
 
16.15 h Handbol Cadet Masculí
Club Handbol Sant Llorenç - CH Vic
 
18.00 h Handbol Juvenil Masculí
Club Handbol Sant Llorenç - BM Esparraguera
 
19.45 h Handbol Sènior Masculí
Club Handbol Sant Llorenç (Negre) - BM Esparraguera
 
El dissabte també es disputen partits dels jocs escolars. Aquests se celebren de 9 a 14 hores als centres escolars i instal·lacions esportives. Per consultar horaris i resultats: www.cebllob.cat
Històric de resultats:
Salta a la part superior